Železniční kalendář pro rok 2018


Nabízíme nástěnný měsíční kalendář našich železničních modelů formátu A3. Pro bližší informace nás kontaktujte přes email tombart@seznam.cz nebo přes FB.


Železniční kalendář pro rok 2016


Nabízíme nástěnný měsíční kalendář našich železničních modelů formátu A3. Pro bližší informace nás kontaktujte přes email.


Železniční kalendář pro rok 2008


Konec roku se blíží a času pramálo. Proto není vytvořen žádný měsíční kalendář, ale pouze tento nástěnný plakát. Navíc není z čeho brát. Tento kalendář železničních modelů je určen pouze pro prezentační účely a pro nás samotné. Důvod je jasný. Za toto nemůžu chtít žádné peníze, protože náklady jsou relativně minimální a kvůli pár korunám se hnát na poštu je časově velice náročné. Navíc je to formát A1 a A2 a obávám se, že by z toho taky mohli dorazit jen cucky rozmačkanýho papíru.


Železniční kalendář pro rok 2007


Stolní kalendář s železniční tématikou. Pro více informací kontaktujte e-mail lbubak@centrum.cz


Nabídka kalendáře železničních modelů pro rok 2007


Nabízíme kalendář železničních modelů ve formátu A3 pouze v omezeném množství převážně pro vlastní potřebu. Cena kalendáře je 120,- (A3). Pro bližší informace případně objednání kontaktuje pomocí e-mail tombart@seznam.cz. Náhledy jsou pouze informativní a budou ještě upraveny. Námětem každého měsíce je konkrétní lokomotiva vyobrazená v modelové podobě na kolejišti, samostatně a se svojí skutečnou předlohou.


Nabídka kalendáře železničních modelů pro rok 2005


Nabízíme kalendář železničních modelů ve formátu A3 nebo formátu A4. Cena kalendáře je 80,- (A3) a 50,- (A4). Pro bližší informace případně objednání kontaktuje pomocí e-mail tombart@seznam.cz